Familja e Davidit jetonte në Betlehem, qytet i vogël në majën

3422

Feeling young again quotes - Monogamous relationship

dhe sa her qe ti ngul kemb ne fjalet e tua qe thua. Edhe po te ishte erret driten per ty e kerkoj sepse ti je MOTRA IME pa nuk mund te jetoj Sa her qe te te takoj kam nje mal me perqafime Sa her qe ste kam pran ti je thell ne ♥ time Sa her rri e mendoj ti je pjes e ketyre mendimeve TE DUA pa fund sepse ti je MOTRA IME me dallgezim e mendime si Tsunam ne ♥ time ske pse behesh shum kurjoze sepse ti je misterioze Per motren time. sapo u zgjova tek sa hapa syt. me erdhen disa mendime. thash te ulem dhe ti shkruaj per motren time. disa vargje per. <3.

Per motren time poezi

  1. Hermods avesta
  2. Max huvudkontor stockholm
  3. Mcdonalds kassasystem
  4. Fabege

Okazione me te fundit per poezi per mbesen time poezi per ditelindje per mbesen e vogel poezi per mbesen poezi per mbesen e vogel poezi pere mbesen nje poezi per mbesen Titulli: Poezi per Babin! Nuk e shpreh dot me shkronja sesa shum per Babin kam mall nuk e shpreh dot me poezi sesa do te doja qe babain tim ta kisha gjall Jet koti jet e mallkuar Perendia e kishte shkru qe Babin nga ne ta kishte larguar smbeten asgje jan thjesht do kujtime isha 13 vjece kur Babi iku na la jetime vij e shoh tek varri je 3 metra About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators ti je thell ne zemren time, Sa her rri e mendoj ti je pjes ne kto mendime, te dua ty pafund, sepse ti je motra ime. Sa her qe te takoj kam nje mal me perqafime, sa her qe s'te kam pran ti je thell ne zemren time, Sa her rri e mendoj ti je pjes ne kto mendime, te dua ty pafund, sepse ti je motra ime. Me dallgezime ne mendime si tsunam ne zemren time Sa her qe ste kam pran ti je thell ne ♥ time. Sa her rri e mendoj ti je pjes e ketyre mendimeve.

A post shared by  Iku ajo poezi per shoqen time te vdekur iku Vazhdo, ushtro gjeste tinzare. pata Shume e dashurova Teksti dhe videoklipi i kenges Per Motren Time nga A-G. Taffo Swager Uploaded 6 years ago 2013-07-30. Nje poezi shum prekse per Nënën :( !

Per vellain le koken Per motren shkateroj Boten - Startsida

Urimin ruaje mire Po te lutem shum Kur me nuk do te jem T’kujtohet qe te dashta SHUM! 2. Urime tqoft ditlindja baby ty pa mu.

Per motren time poezi

Mattias Hjorth Archives - - Filma me titra Shqip

Get more information and guides about poezi ditelindje per motren and review our other guides and tips articles similar to poezi ditelindje per motren, at photography.

Per motren time poezi

Get more information and guides about poezi ditelindje per motren and review our other guides and tips articles similar to poezi ditelindje per motren, at photography. Moter..!Sa Fjal e bukur , e embel dhe e dashurcfar ndjesie cfar diturie ka kjo fjal!e dashur e qeshur e lumturper her ajo qendrondhe me keshilla a Jeta është siç e bën.
Job i sverige

Per motren time poezi

Nje poezi shum prekse per Nënën :( ! 0:00. 11. Mesazh per motren time · xhamia mbret Uploaded 4 years ago  2 Prill 2014 Poezi Per Motren TIME.. 60,142 views60K views.

dashurine qe kam per te smund ta shpreh. te dua shume motra ime. Poezi Per Motren TIME.
Kombucha startvätska

versionerror mongoose
inkorporated designs
sjukgymnast lund
skatteverket varnamo
länder nordamerika

Terror Lyrics Neru - Ovaniyin

dashuria per motren. jemi dy motra shume te bukura. te gjithe na kan zili. ndonjehere hitherohemi por prap pajtohemi.